Jak obstawiać zakłady na hokej

Jak obstawiać hokej u bukmacherów

Zakłady na hokej, jeśli wybierzesz skuteczny system, mogą być bardzo opłacalne. Ale jeśli nie używasz określonej strategii, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze bardzo szybko. Często w zakładach hokejowych brak dobrze przemyślanego schematu prowadzi do porażki.

Minimalizacja szans na przegraną wymaga dokładnego zbadania najbardziej zyskownych strategii, zwłaszcza dla niedoświadczonych graczy. Chcesz wiedzieć, jak obstawiać zakłady hokejowe w punktach bukmacherskich? Przy wyborze systemu, początkujący gracze powinni zapoznać się ze znanymi technikami zarządzania pieniędzmi w procesie obstawiania.

Takie zarządzanie wymaga przemyślanych działań, dzięki którym prognoza może przynieść wymierne korzyści. Z pewnością ważne jest, aby gracz obstawiający zakłady analizował swoich przeciwników przed grą, ale nadal należy skupić się na wyborze najlepszego systemu dla siebie. Kambacki i częstotliwość rozgrywania meczów hokejowych w sezonie (w NHL i KHL) sprawiają, że trudno jest przewidzieć wyniki, dlatego warto mieć pojęcie o metodach stosowanych w celu osiągnięcia sukcesu.

Strategia zakładów Oscara Grinda

Jeden z najciekawszych schematów został wymyślony przez Oscara Grinde. Pozwala on graczom skutecznie wykorzystywać swoje oszczędności w celu maksymalizacji zysków.

Głównym celem systemu jest uzyskanie wygranej równej wielkości jednostki nominalnej ostatniego postawionego zakładu. Sukces twórcy tego programu spowodował wzrost zapotrzebowania na tę strategię.

Istota mechanizmu jest jasno przedstawiona w tabeli. Jeśli zakład jest przegrany, nie jest on zmieniany, a jeśli jest wygrany, kwota zakładu jest podwajana. Ten schemat jest idealny dla początkujących graczy lub graczy, którzy chcą zmienić swoją metodologię obstawiania. Strategia ta może być również stosowana z kursami większymi niż 2, ale ryzyko odpowiednio wzrasta.

Stosowanie strategii „wyprzedzanie na podstawie sumy okresów”.

Zakłady na hokej mogą być obstawiane według schematu znanego jako wyprzedzanie. Jest on znany wielu graczom i jest używany w różnych dyscyplinach sportowych. Po pierwszym przegranym zakładzie, nie ma potrzeby zatrzymywania gry, wystarczy podwoić kwotę. Możliwe jest wytypowanie każdej tercji meczu hokejowego.

Na początku należy wybrać najbardziej optymalne warunki do przewidywania przebiegu meczu. Zakład powinien być wniesiony po rozpoczęciu gry, a nie przed, jak zaleca wiele innych systemów. Zwróć uwagę na drużyny, które typujesz, co należy zrobić poprzez sprawdzenie statystyk z poprzednich meczów.

Możesz, na przykład, wybrać mecze z najniższym wynikiem. Kurs na sumę w każdej tercji w wybranych meczach powinien wynosić co najmniej 1,5.

Jeśli obstawiasz zakłady z systemem „na wynos”, koniecznie wybierz mecz, w którym kurs na TB1 wynosi 2. W sezonie zasadniczym nie powinno być trudno znaleźć odpowiedni mecz. Większość graczy z doświadczeniem poleca stawianie na ten system.

Strategia Surebet i jej perspektywy

Ten program jest również popularny wśród graczy. W rzeczywistości jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron, więc wielu próbuje z niego korzystać. Istota polega na tym, że zakłady zawierane są na przeciwstawne wyniki tej samej gry w różnych biurach (o kursach wyższych niż 2), dzięki czemu istnieje możliwość ciągłego osiągania zysków. Gracz w każdym przypadku pozostaje z niewielkim zyskiem.

Strategia ta jest bardzo szeroko stosowana w zakładach na żywo, ale jest ona nieco ryzykowna i może prowadzić do nieprzyjemnych rezultatów. Aby osiągnąć dobry zysk stosując tę strategię, należy współpracować z bukmacherami, którzy zostali już sprawdzeni i szybko badać prawdopodobne wyniki zakładów.

Obstawianie strategii Boba McCona „ruchy linii”

Obstawianie hokeja według tego schematu jest skuteczną techniką, która pozwala przewidzieć wynik meczu i uzyskać spory zysk. Według twórcy systemu, należy stworzyć linię w oparciu o dużą liczbę źródeł.

Aby postawić rozsądny zakład, należy pamiętać o kilku ruchach linii jednocześnie. Jeśli nie ma zmian, lub handicap na faworyta wzrasta, należy postawić na niego. Jeśli handicap się zmniejszy, zaleca się postawienie przeciwnej prognozy.

Ta taktyka często pozwala na zwiększenie procentowego zysku. Bob McCon zaleca, aby wziąć pod uwagę końcowy ruch linii, ponieważ pomoże to zidentyfikować najbardziej opłacalny zakład.

Schematy zakładów „overturn to draw” i „overturn against the draw”.

Zakłady na remis nie są zakładami na cały mecz, ale na wynik poszczególnych tercji, których w meczu hokejowym jest trzy. Z reguły biura bukmacherskie oferują kursy 2,6-2,9 za okres nie zakończony remisem, ale gracz stawia dwa zakłady zamiast jednego – na zwycięstwo jednej i drugiej drużyny w danym okresie. Na przykład, szanse na P1 wyniosą 1,75, a na P2 3,6. Stawiamy $5 na P2 i $10 na P1. W obu przypadkach wygrana netto wyniesie około 3$ (o ile oczywiście nie będzie remisu).

W przypadku remisu tracimy 15$ i znacznie zwiększamy kwotę kolejnych zakładów (30$ i 60$, na przykład). Oczywiście takie nadrabianie zaległości jest bardziej uzasadnione w meczach drużyn nastawionych na atak, dużo punktujących i zdobywających bramki. W takich meczach rzadko dochodzi do remisów, a jeszcze rzadziej do dwóch remisów z rzędu.

Strategia jest taka sama w tie-backu, tylko zakład na równy wynik okresu, oraz wybór klubów hokejowych, które wyróżniają się dobrą obroną i słabą zdobyczą punktową.

Kiedy już znajdziesz system, który Ci odpowiada, możesz systematycznie zwiększać swoje stawki, obstawiając zakłady na hokej. Graj w grę i zawsze bądź na plusie!

Dodaj komentarz