Prognozy i zakłady na EURO 2021

EURO 2020

Na tej stronie opowiemy Wam o głównych faworytach turnieju, wyjaśnimy jak wybrać bukmachera oraz jakie oferują zakłady i kursy na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020/2021, jakie niuanse przepisów należy brać pod uwagę.

Mistrzostwa Europy 2021 (2020) to główne piłkarskie wydarzenie roku, więc prawie wszyscy rosyjscy bukmacherzy przyjmują zakłady na mecze Euro. Radzimy przyjrzeć się bliżej liście bukmacherów na tej stronie.

Wybierając bukmachera do zakładów, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na licencję. Tylko obstawiając zakłady w legalnych firmach, możesz być pewien bezpieczeństwa swoich pieniędzy. Najlepsi bukmacherzy oferują duży wybór zakładów na mecze, wysokie kursy i dogodne warunki obstawiania w czasie rzeczywistym – szybkie obliczanie zakładów, transmisje wideo, szczegółowe statystyki na żywo.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą jednym z głównych wydarzeń lata 2021 roku, a bukmacherzy z wyprzedzeniem przygotowali wiele opcji długoterminowych zakładów. Istnieje już duży wybór rynków na mecze pierwszej rundy fazy grupowej

Jak postawić na UEFA EURO 2020 (2021)

Aby postawić zakład na mecze piłkarskich mistrzostw UEFA EURO 2020, należy najpierw wybrać odpowiedniego bukmachera. Tutaj opowiemy Ci o najlepszych bukmacherach i jak obstawiać Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

Jak wybrać bukmachera do obstawiania EURO 2021

Wybierz legalnych polskich bukmacherów: obstawiając nielegalne zakłady, ponosisz dodatkowe ryzyko. Najlepsi bukmacherzy mają szeroką gamę opcji obstawiania, umiarkowane marże, pewne wypłaty, a przed rozpoczęciem Euro 2020 powinieneś spodziewać się specjalnych bonusów i promocji.

Rodzaje zakładów na UEFA EURO 2020

Poniżej przedstawimy Ci wszystkie główne rodzaje zakładów na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej:

  • Zwycięzca EURO. Idealny długoterminowy zakład do oglądania całego turnieju z zainteresowaniem. Kawiarnie na ten rynek u różnych bukmacherów zaczynają się o godzinie 6.00, o głównych faworytach opowiemy w następnej sekcji.
  • Najlepszy strzelec. Zakład na gracza, który strzeli najwięcej goli podczas turnieju. Oprócz ogólnej listy napastników, niektórzy bukmacherzy oferują zakłady na najlepszego strzelca danej drużyny.
  • Najlepszy zawodnik turnieju. Musisz odgadnąć zawodnika, który zostanie uznany za najlepszego na UEFA EURO 2020. Zazwyczaj tę nagrodę otrzymuje zawodnik zwycięskiej drużyny narodowej, a dopiero w 2016 roku zasłużył na nią finalista – Antoine Griezmann z Francji.
  • Zwycięzca grupy X. Zakłady na drużynę z największą liczbą punktów w swojej grupie.
  • Opuści grupę, czy nie. Zakład na to, czy konkretna drużyna przejdzie do play-offów.
  • Faza eliminacji dla drużyny X. Spróbuj zgadnąć, na jakim etapie dana drużyna zostanie wyeliminowana: od fazy grupowej do finału.
  • Zakłady na mecze. Przed startem można obstawiać Euro na mecze fazy grupowej. Lista sięga 950 rynków: od 1×2 i sum do autorów bramek.
  • Alternatywne mecze. Zakłady na wirtualne gry pomiędzy dwiema drużynami narodowymi. Na przykład zakład na zwycięstwo Szwecji w alternatywnym meczu I rundy z Polską zagra, jeśli w meczach rzeczywistych Szwedzi strzelą więcej Hiszpanom niż Polacy Słowaków.

Kursy na faworytów EURO 2021

Według legalnych bukmacherów z Polski głównym pretendentem do złotych medali mistrzostw Europy jest drużyna Anglii, a do pierwszej trójki weszli Belgowie i Francuzi.

Anglia – kurs 6.3

Gareth Southgate pracuje z angielską drużyną narodową już piąty rok. W tym czasie odbudował i odmłodził skład, który zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata 2018. Półfinały i finał mistrzostw Europy odbędą się na Wembley w Londynie i to jest główny atut Anglii.

Belgia – kurs 6,5

Roberto Martinez spędził także pięć lat w siedzibie belgijskiej drużyny narodowej. Pod nim Czerwone Diabły dotarły do ​​ćwierćfinału ostatniego EURO i zdobyły brązowe medale na mundialu w Rosji. Belgia ma światowej klasy gwiazdę na każdej pozycji, ale Martinez znalazł równowagę między indywidualnym przywództwem a grą zespołową.

Francja – kurs 6.6

Didier Deschamps pracuje w jednym miejscu dłużej niż inni trenerzy – dziewięć lat. Pod jego kierownictwem „trójkolorowe” zajęły drugie miejsce na Mistrzostwach Europy 2016, a dwa lata później zdobyli Puchar Świata. Główną siłą drużyny narodowej jest styl ofensywny. W zwycięskim mundialu Francuzi zdobywali średnio dwa gole na mecz, a w eliminacjach do EURO 20 po 2,5 gola.

Niemcy – kurs 8.8

Joachim Loew prowadzi reprezentację Niemiec od 2006 roku, ale nadchodzące mistrzostwa będą jego ostatnimi. Przez prawie 15 lat drużyna pod wodzą Lwa zdobywała Puchar Świata 2014 i Puchar Konfederacji 2017, a także srebro na Euro 2008, brązowe medale na Mistrzostwach Europy 2012 i Mistrzostwach Europy 2016. Reprezentacja Niemiec jest tradycyjnie uważana za jednego z głównych pretendentów do zwycięstwa w Mistrzostwach Europy.

Hiszpania – kurs 8,9

Trener reprezentacji Hiszpanii, Luis Enrique, jest z drużyną dopiero od trzech lat. W marcu 2019 zrezygnował ze stanowiska na trzy mecze z powodów rodzinnych, kiedy to Robert Moreno został trenerem reprezentacji, pod którą Hiszpania zakwalifikowała się do Euro 2020 (2021). Ostatni raz Hiszpanie wygrali Euro w 2012 roku, na ostatnich mistrzostwach kontynentalnych zatrzymali się w 1/8 finału.

Portugalia – kurs 10

Fernando Santos jest na czele reprezentacji Portugalii od 2014 roku. W ciągu ostatnich 7 lat drużyna została zwycięzcą Mistrzostw Europy 2016 i Ligi Narodów 2018/19. Główną gwiazdą reprezentacji Portugalii jest Cristiano Ronaldo, na nadchodzącym turnieju wiele oczekują również od Bruno Fernandesa, Bernardo Silvy i Diogo Joty.

Włochy – kurs 13

Roberto Mancini od trzech lat trenuje reprezentację Włoch. Pod jego kierownictwem drużyna z powodzeniem zakwalifikowała się do Euro 2021 (2020), wygrywając wszystkie mecze w turnieju kwalifikacyjnym, a także awansowała do play-offów Ligi Narodów UEFA 2020/21. Na ostatnich Mistrzostwach Europy Włochy odpadły w ćwierćfinale, przegrywając w rzutach karnych z reprezentacją Niemiec.

 

Dodaj komentarz