Zalety i cechy gry przez widełki w zakładach eSportowych

Zakłady esportowe

Forki to jedna z najbardziej popularnych strategii zakładów. Chodzi o to, aby postawić na kursy, które pozwolą Ci być na czarno przy każdym wyniku zdarzenia. Wraz z rozwojem zakładów online pojawiło się wiele specjalnych serwisów, które liczą widełki, monitorują linie bukmacherów itp. Chociaż widełki są stosowane głównie w klasycznych sportach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać tę strategię w zakładach na eSport. Zasada pozostaje ta sama.

Istota strategii

Gracz musi znaleźć kursy na to samo zdarzenie, które nakładają się na siebie. Mogą to być kursy w różnych biurach bukmacherskich lub w tym samym, nie ma to znaczenia. Najważniejsze jest to, aby osiągnąć zysk niezależnie od wyniku.

Na przykład, gracz stawia na mecz warunkowy Virtus Pro – NaVi. W ggbet na zwycięstwo VP oferowany jest kurs 2.1. W tym samym czasie w egb zakłady na zwycięstwo NaVi przyjmowane są po kursie również 2.1. W tym przypadku, po postawieniu w obu zakładach po 100$, niezależnie od tego, kto wygra, gracz ma gwarancję otrzymania 10$ (210 – 200=10). Na tym właśnie polega istota widelców. Oczywiście taka sytuacja nie zdarza się zbyt często. Gracz musi stale śledzić notowania, aby znaleźć mniej lub bardziej grywalne widełki.

Żywe widelce

Często podczas obstawiania Dota 2 na żywo na pieniądze możesz zobaczyć sytuację, w której jedna drużyna wygrywa, a następnie sytuacja się odwraca. Dzieje się tak w prawie każdej innej grze. Dlatego bardziej opłacalne jest obstawianie zakładów na żywo na eSporty. W trakcie trwania meczu bukmacherzy nie zawsze mają czas na właściwą ocenę sytuacji i łatwo mogą wystawić zawyżony kurs na jedną z drużyn. Doświadczony gracz zawsze to zauważy i postawi na niedocenianą drużynę. Następnie, gdy gra się odwróci, kursy się zmienią i będzie szansa na zrobienie widełek. Od każdego zależy, czy ją wykona, czy uwierzy w oryginalny zakład.

Nie tylko Dota nadaje się do forkowania w grze. Zakłady na KC GO są również prawie zawsze dostępne w miarę postępu gry. Kursy zmieniają się aktywnie, więc jeśli znasz CSGO, możesz przetestować swoją strategię w tej dyscyplinie.

Plusy i minusy widelców

Zalety tej strategii są oczywiste:

  • brak ryzyka;
  • gwarantowany zysk;
  • nie jest potrzebna analiza zespołu.

Ale są też wady. Przede wszystkim wymaga rejestracji w wielu biurach bukmacherskich i stałego monitorowania linii. Ponadto, często można natknąć się na widełki z zyskiem 1-2%, co nie jest bardzo dużo. Ale jeśli wykupisz płatny dostęp do serwisów, które dają informacje o arbs, to teoretycznie zysk powinien wzrosnąć bez większego nakładu pracy.

Dodaj komentarz