Przewodnik po najlepszych strategiach obstawiania

Strategie zakładów sportowych

Dopóki istniały zakłady sportowe, gracze poświęcili niezliczone godziny na poszukiwanie przewagi nad bukmacherami. Niezależnie od tego, czy chodzi o eksperckie typy zakładów piłkarskich, czy system zakładów, wszyscy chcielibyśmy mieć niezawodną strategię obstawiania, która wygrywa za każdym razem. Ale czy istnieje idealna strategia? Przekonajmy się, gdy przyjrzymy się bliżej najpopularniejszym strategiom obstawiania i ocenimy zalety każdej z nich.

 

Strategie zakładów sportowych

 

Istnieje wiele systemów, które zostały przyjęte przez graczy na przestrzeni lat. Zawęziliśmy je do czterech najpopularniejszych systemów obstawiania. Przyjrzyjmy się każdemu po kolei.

 

Systemy zakładów:

 

Stały zakład: To jest tak proste, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o systemy zakładów. Utrzymujesz kwotę, którą stawiasz za każdym razem, dokładnie taką samą, niezależnie od tego, czy wygrałeś, czy przegrałeś swój poprzedni zakład i niezależnie od salda konta. Zaletą tej metody jest to, że nie daje się ponieść emocjom i zwiększać zakłady po wygraniu zwycięzcy.

 

Martingale: To klasyczna strategia obstawiania ruletki, która znalazła dom w zakładach sportowych. Martingale działa poprzez podwojenie kwoty postawionej po przegranym zakładzie. Teoretycznie system brzmi znakomicie, ale jego zastosowanie może być bardzo ryzykowną strategią. Nie ma gwarancji, że jeden z Twoich zakładów w końcu wygra, a Ty możesz w końcu ścigać swoje straty i stracić mnóstwo pieniędzy.

 

Fibonacci: Ta metoda obstawiania opiera się na sekwencji liczb Fibonacciego (1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34…), gdzie dwie poprzednie liczby są równe następnej liczbie. Korzystając z tej metody, gracz musi wybrać początkową jednostkę obstawiania. System poinstruuje Cię, aby przejść do przodu w sekwencji jeden raz, jeśli przegrasz, i cofnąć się o dwa kroki, jeśli wygrasz. Jest mniej ryzykowny niż system Martingale, ponieważ kwoty zakładów nie rosną tak szybko, ale jak każdy system obstawiania – nie jest niezawodny.

 

Zakłady proporcjonalne: Doświadczeni obstawiający preferują zakłady proporcjonalne. Podstawową koncepcją jest obstawianie określonego procentu swojego bankrolla, na przykład 10%. Jeśli wygrasz, system wymaga od Ciebie zwiększenia kwoty postawionej na następny zakład, aby skorzystać z „gorącej passy”. Kiedy przegrasz, wielkość Twojego zakładu zmniejsza się na następny zakład, aby złagodzić cios w saldo Twojego konta, gdy masz „chłodną passę”. Ogólną ideą jest tutaj ograniczenie strat i zwiększenie zysków. Jeśli chodzi o zwiększanie i zmniejszanie stawek, zalecamy robienie tego równomiernie, aby uniknąć potencjalnych ogromnych strat.

 

Nasz werdykt

Nie ma strategii ani systemu, który zagwarantuje Ci wygraną. Bez względu na to, której metody użyjesz, doświadczysz dobrych i złych biegów. To nieodłączna część zakładów sportowych. Chociaż te systemy zakładów mogą wydawać się przydatne, wcale nie zwiększają twoich szans na wygraną. Są one po prostu przewodnikami po zarządzaniu bankrollem.

 

W przeciwieństwie do gier kasynowych, takich jak ruletka i kości, zakłady sportowe nie opierają się wyłącznie na szczęściu. Powodzenie Twoich zakładów może w dużej mierze zależeć od wysiłku, jaki włożysz w przeprowadzenie badań. Teoretycznie im większą masz wiedzę na temat konkretnego sportu, drużyny lub gracza, tym większe masz szanse na wygranie zwycięzcy. Jeśli jesteś nowicjuszem na scenie zakładów sportowych, nasze wskazówki dotyczące strategii obstawiania z pewnością wskażą Ci właściwy kierunek!

 

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skorzystać z systemu zakładów, czy pozostać przy jednym z własnych, koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych bukmacherów i zgarnij niesamowity bonus powitalny na dobry początek! Wszystko, co musisz zrobić, to porównać, wybrać i obstawić!

 

Dodaj komentarz